Bratříkovský víceboj

16.04.2016 08:00
     Tak už nám začala soutěžní sezona naplno. 16.4.2016 se konal první ročník Bratříkovského víceboje v místní sokolovně. Závodily 5-ti členné hlídky, které postupně prošly všemi stanovišti. Jednalo se o štafetu dvojic, motání hadic na čas, uzle, "požární útok" a tajná disciplína. Hlídka ve složení - Matura Danek, Brabcová Kačka, Pitrová Vanessa, Bušková Petra a Francová Sára obsadila 3.místo. Druhá hlídka - Červa Honza a Tomáš, Květová Liana, Brabcová Lucka a Hanušová Adéla si přivezli zlatou medaily, i když byla z perníku. O to víc chutnala, protože porazili místní tým. Bylo to příjemně strávené dopoledne a formou soutěže jsme si procvičili, co se celou zimu učíme. Bratříkovu ještě jednou díky za pěknou soutěž.