Soustředění mladých hasičů 2015

21.09.2015 07:51

Od 15. 8. do 22. 8. 2015 se konalo soustředění mladých hasičů v Albrechticích v Jizerských horách. Zúčastnilo se ho 32 dětí, 8 dospělých a 2 kuchaři. Celý týden byl plný výletů, soutěží, her, koupání, cestování na kolech …..

Na kolech jsme se vydali na Protrženou přehradu, pěší výlet na vodopády Jedlové u Josefova Dolu, děti si vyzkoušely horolezecké schopnosti v aréně MAKAK, navštívili jsme továrnu na výrobu dřevěných hraček DETOA, zajímavá byla exkurze Josefodolské přehrady. Děti si také se zájmem vyslechly povídání o kriminalistice, zdravovědě a povídání s profesionálním hasičem a vše si mohly sami vyzkoušet. Fotky dokazují, že se děti celý týden skvěle bavily a přivezly si z tábora spoustu zážitků.