Soustředění mladých hasičů

29.08.2017 09:48

Od 12.8 do 19.8. 2017 se konalo soustředění mladých hasičů v Osečné v penzionu Podvrší. Zúčastnilo se ho 31 dětí, 6 dospělých a 2 kuchaři. Navštívili jsme zříceninu hradu Děvín, skalní hrad Stohánek a Čertovu stěnu. Všechny výlety jsme absolvovali na kolech. Za 5 dnů někteří najeli 116 km. Děti využili i cyklostezky na brusle. Kilometry na bruslích se těžko počítají, ale někteří najeli odhadem i 40 km. Jeli jsme ochutnat zmrzlinu do vyhlášené cukrárny s 99 druhy zmrzlin do Stráže pod Ralskem. Koupání v Hamru na jezeře . Velkým zážitkem pro děti byla jízda na vodních lyžích ve Stráži, kterou většina dětí úspěšně zvládla - FAKT JSOU DOBŘI' .Letošní téma tábora Večerníček - ranní buzení večerníčkovými postavami. Hry, soutěže, stezka odvahy, diskotéka a vše co k soustředění patří .