Vyhlášení FNC 2016

19.11.2016 18:00

Vážení příznivci hasičů Frýdštejn.

Možná, nebo vlastně určitě už všichni víte, že 19. Listopadu od 18 hodin Frýdštejn ožil velikou akcí. V prostorách kulturního domu se konalo slavnostní vyhlášení seriálu nočních soutěží „FNC SAFA Czech Republic 2016“. Poněkud jsme si počkali, jelikož prostory procházeli větší rekonstrukcí. Ale vyplatilo se počkat. Na Frýdštejně se hasičským sportovcům líbí, tak se nám podařilo nacpat sál skoro až k prasknutí. Zúčastnilo se přes 200nadšených sportovců, kteří se přijeli bavit. Myslím si, že jsme jako pořadatelé, kteří takovou to akci pořádali poprvé, nezklamali. Úkolu jsme se zhostili dobře a podle reakcí, které jsme stačili postřehnout během akce, se vyhlášení zdařilo. Možná by bylo dobré ještě zdůraznit, že jsme tuto akci pojali více slavnostně, a to z důvodu konání již 20. ročníku noční soutěže na Frýdštejně, která byla vlastně jako první v okrese v roce 1995 pořádána jako nultý ročník, jelikož nikdo nebyl schopen odhadnout, jestli se tato soutěž ujme. A povedlo se. I po dvaceti jedna letech to na Frýdštejně umí rozparádit. Je třeba na závěr poděkovat, všem, kteří se na konání akce podíleli. Patří jim velké poděkování za dobrovolnou práci, která zvedá organizaci SDH i celou obec do podvědomí širokého okolí díky dobré náladě a zábavě.

S pozdravem Váš moderátor Aleš.